Hakkımızda

Şirketin ilk kuruluş aşamasından başlayarak 48 Grup, Türkiye’deki pek çok yenilikçi ve fonksiyonel projenin parlayan yıldızı oldu ve dünyadaki özel dağıtım ağları ile tüketicilere ulaştı. Tüm tüketici gereksinimlerini karşılamak için altyapı, ar-ge eleklerinden geçerek üretime talepleri yansıtma prensibini benimsemiştir.

48 Grup sadece bir üretici değil; Dış kaynak tedariki konusunda uzman, teknik bilgi transferi, bir ürün akademisyeni ve mühendisinin gelişim aşamasında, araştırma ve geliştirme ekibi, ileri teknoloji destekli üretim ile geleceğin katma değerli ürünlerini geliştiren, üreten ve taşıyan büyük bir ekiptir.

Fabrika

Misyonumuz

Gıda sektöründeki küresel gelişmelere katkıda bulunmak.

Faaliyet alanımızı mevcut ve yeni ürünlerimizle genişleterek sürekli bir girişimci olmak.

Ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın memnuniyetini artırmak.

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda tüm müşterilerimizin ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.

Vizyonumuz

Başarının anahtarı, dünyada neler olduğunu algılamak ve günümüz ihtiyaçlarına uygun ürünler sunmaktır. Öte yandan, tam tersini düşünenler günün ihtiyaçlarını kendi ürünlerine uyarlamaya çalışıyorlar. Bu vaadi asla unutmadık. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz daima inovasyon izleri taşır. Tüm girişimlerimizin insanlığa, ülkemize ve dünyaya fayda sağlaması için çok çalışıyoruz.